ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SMD

برند سیسکو دسته:

189,660 تومان

آماده ارسال
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی
نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلی
سایر مشخصات
کاربرد

1000Base-LH

طول موج

1310nm

شرکت سازنده

سیسکو

مدل

GLC-LH-SM

فرم فکتور

SFP

نوع کانکتور

LC-Duplex

نوع کابل

SMF

نرخ ارسال

1.25Gbps

حداکثر برد

10Km

ولتاژ پاور

3.3V

پروتکل مانیتورینگ

فاقد پشتیبانی از DDM

شرایط محیط کاری

0-70 C

نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SMD”

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.