اسپلیتر فیبرنوری PLC کاستی سانگیگ SC/APC 1×2

تماس با کارشناسان فروش: ۴۱۳۳۵-۰۲۱

آماده ارسال
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی
نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلی
سایر مشخصات
طول موج

1260~1650nm

شرکت سازنده

سانگیگ

نوع کابل

SMF

نوع کاست

LGX

نسبت اسپلیت

1:2

متراژ کابل

1.5

نوع پولیش

APC (سبز)

جنس روکش کابل

N/A

قطر کابل

0.9mm

نوع بوت

استاندارد

استاندارد

OS2 9/125μm

گرید فیبر

G657A2

نرخ تضعیف - طول موج

≤0.3dB

Insertion Loss

≤10.6dB

Return Loss

≥50dB

شرایط محیط کاری

-40~85°C

ابعاد

29x157x129mm

نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “اسپلیتر فیبرنوری PLC کاستی سانگیگ SC/APC 1×2”

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.