تضعیف کننده فیبرنوری سانگیگ 7dB FC/APC Male-Female SM

برند سانگیگ دسته:

تماس با کارشناسان فروش: ۴۱۳۳۵-۰۲۱

آماده ارسال
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی
نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلی
سایر مشخصات
نرخ تضعیف

7dbi

طول موج

1260~1620nm

شرکت سازنده

سانگیگ

نوع کابل

OS2
SMF

نوع کانکتور

FC

نوع پولیش

APC (سبز)

Male/Female

Male-Female

استاندارد

RoHS
UL94-V0

شرایط محیط کاری

-40~80°C

شکل (mounting type)

Fixed

حداکثر توان نوری

200mW

جنس فرول

Zirconia Ceramic

Return Loss

≥55dB

نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تضعیف کننده فیبرنوری سانگیگ 7dB FC/APC Male-Female SM”

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.