آداپتور فیبرنوری سانگیگ FC-SC UPC/UPC Hybrid Simplex SM/MM

تماس با کارشناسان فروش: ۴۱۳۳۵-۰۲۱

آماده ارسال
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی
نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلی
سایر مشخصات
شرکت سازنده

سانگیگ

نوع کابل

MMF
SMF

تعداد تارفیبر

سیمپلکس

کانکتور دو سر

FC-SC

نوع پولیش

UPC/UPC (آبی/آبی)

جنس روکش کابل

Zirconia Ceramic

استاندارد

RoHS
UL94-V0

Insertion Loss

≤0.2dB

شرایط محیط کاری

-25~70°C

نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آداپتور فیبرنوری سانگیگ FC-SC UPC/UPC Hybrid Simplex SM/MM”

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.