پیگتیل فیبرنوری سانگیگ 12 رنگ LC/UPC SM 900μm با روکش LSZH

تماس با کارشناسان فروش: ۴۱۳۳۵-۰۲۱

آماده ارسال
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی
نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلی
سایر مشخصات
طول موج

1310
1550

شرکت سازنده

سانگیگ

نوع کابل

OS2
SMF

نوع کانکتور

LC

تعداد تارفیبر

12
سیمپلکس

متراژ کابل

1.5

نوع پولیش

UPC (آبی)

جنس روکش کابل

LSZH

قطر کابل

900μm

نوع بوت

استاندارد

استاندارد

OS2 9/125μm

گرید فیبر

G657A2

نرخ تضعیف - طول موج

0.36 dB/km-1310nm

Min Bend Radius

30mm

Insertion Loss

≤0.3dB

Return Loss

≥50dB

شرایط محیط کاری

-40~75°C

نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پیگتیل فیبرنوری سانگیگ 12 رنگ LC/UPC SM 900μm با روکش LSZH”

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.