حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0

سبد خرید شما خالی است.

41335021

پشتیبانی / فروش

اﻧﮕﯿﺰه ﻋﻠﯽ رﻏـﻢ اﺳـﺘﻔﺎده از ﯾﮏ ارﺗـﺒﺎط اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ FTTH از ﺳـﺎل 2004 و ﺟـﺪاي اﺳـﺘﻔﺎده از ﯾﮏ uplink ﻓﯿﺒﺮ ﻧـﻮري،ﺗـﺎ اﯾﻦ ﻟﺤﻈﻪ از ﺗﺠﻬﯿﺰات 1GB/s و ﮐﺎﺑﻞ ﻫﺎي RJ45/Cat5 اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽ ﮐﺮدم. ﻣـﻦ ﯾﮑﭙﺎرﭼﮕﯽ و ﺳـﺎدﮔﯽ ﺗﻨﻈﯿﻤﺎت ﻗﺒﻠﯽ را دوﺳـﺖ ...
کاربر سایت
فیبر های نوری در مقابل خم کردن،پیچاندن،کشیدن مفرط و ضربه بسیار حساس هستند زیر ممکن است روی کارایی آنها تاثیر چشم گیری بگذارد.بنابراین فیبر های نوری باید به خوبی نگهداری شوند.این مقاله در مورد ۵ دیدگاه درمورد نگهداری آنهاست. قبل ...
کاربر سایت
چکیده طراحی و توسعه شبکه‌های کامپیوتری دارای یک نقش کلیدی و حیاتی در پیشرفت و توسعه یک کشور در ابعاد مختلف می‌باشد و آشنایی و کسب تجربه در این امور از ملزومات رشته مهندسی کامپیوتر است. در این راستا،ما در ...
کاربر سایت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن بازدید از نمایشگاه کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات با محوریت توسعه زیرساخت های FTTX و آشنایی با دستاوردهای ملی این حوزه با تولیدکنندگان برای پیشرفت هرچه بیشتر این صنایع گفتگو کرد.https://takvin.co/wp-content/uploads/2022/03/Confrence.mp4#t=4عیسی زارع پور وزیر ...
کاربر سایت
فاقد دیدگاه

معرفی کانکتور MTP

معرفی جامع کانکتور MTP المان کانکتور MTP بصورت گسترده در شبکه های تراکم-بالا مانند عموم دیتا سنتر ها،ارتباطات پخش شده(Broadcast Communication) استفاده می شود.سیم بندی MTP از زمانی که متولد شد بین پیاده سازان شبکه های پر سرعت  40G/100G/400G بسیار ...
آیا تا به حال تلاش کرده اید که از پورت USB مودم استفاده کنید؟ آیا با تنظیمات USB مودم خود آشنا هستید؟ در این ویدیو و مقاله ما به تنظیمات پایه ای و ابتدایی پورت USB در مودم huawei ONT ...
SFP در لغت مخفف عبارت Small Form Factor است که در واقع به یک ترنسیور جمع و جور و Hot-plug می گویند که میتواند تبدیل سیگنال الکتریکی و نوری را انجام دهد. در این مقاله ما به بررسی انواع ماژول ...
کانکتور فیبرنوری یک اتصال دهنده ی مکانیکی است که برای اتصال دو قسمت فیبر نوری یا اتصال یک فیبر نوری به دستگاه های ارتباطی استفاده میشود.     در شکل زیر شما اجزای تشکیل دهنده ی یک کانکتور فیبرنوری را ...
فیبر مالتی مود برای رسیدن به سرعت 10 گیگا بیت بر ثانیه برای مسافت های که در توپولوژی های LAN و کاربردهای مراکز داده انتخاب مناسبی است. انواع مختلفی از فیبر مالتی مود برای پروژه های شبکه پرسرعت موجود است ...
در این مقاله سعی بر این است که به مطالب ابتدایی و اولیه کانفیگ مودم هوآوی ont بپردازیم. 1) چگونه Address IP پیش فرض  Huawei ONTرا بدست آوریم؟ به دنبال Address IP پیش فرض در صفحه نام در قسمت عقب ONT بگردید. به طور کلی ...
1 2 3
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول