حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0

سبد خرید شما خالی است.

41335021

پشتیبانی / فروش

مقالات تخصصی

فاقد دیدگاه

معرفی کانکتور MTP

معرفی جامع کانکتور MTP المان کانکتور MTP بصورت گسترده در شبکه های تراکم-بالا مانند عموم دیتا سنتر ها،ارتباطات پخش شده(Broadcast Communication) استفاده می شود.سیم بندی MTP از زمانی که متولد شد بین پیاده سازان شبکه های پر سرعت  40G/100G/400G بسیار ...
SFP در لغت مخفف عبارت Small Form Factor است که در واقع به یک ترنسیور جمع و جور و Hot-plug می گویند که میتواند تبدیل سیگنال الکتریکی و نوری را انجام دهد. در این مقاله ما به بررسی انواع ماژول ...
کانکتور فیبرنوری یک اتصال دهنده ی مکانیکی است که برای اتصال دو قسمت فیبر نوری یا اتصال یک فیبر نوری به دستگاه های ارتباطی استفاده میشود.     در شکل زیر شما اجزای تشکیل دهنده ی یک کانکتور فیبرنوری را ...
فیبر مالتی مود برای رسیدن به سرعت 10 گیگا بیت بر ثانیه برای مسافت های که در توپولوژی های LAN و کاربردهای مراکز داده انتخاب مناسبی است. انواع مختلفی از فیبر مالتی مود برای پروژه های شبکه پرسرعت موجود است ...
Fiber media converter (مدیا کانورتور فیبر نوری) یک راه‌حل مقرون ‌به‌ صرفه برای انتقال پهنای باند و غلبه بر محدودیت فاصله کابل کشی شبکه سنتی است که به طور چشمگیری پهنای باند و فاصله انتقال شبکه محلی Local Area Netwok :LAN)) را با بهره گیری ...
راهکار اسپلیتر فیبرنوری در توپولوژی های شبکه نوری ، ظهور اسپلیتر فیبر نوری در کمک به کاربران برای به حداکثر رساندن عملکرد مدارهای نوری شبکه قابل توجه است. این دستگاه جزء تجهیزات پسیو شبکه محسوب میشود که میتواند یک پرتو ...
پورت USB مودم
با عملیاتی شدن تکنولوژی GPON و گسترش آن در کشور جهت پیاده سازی شبکه های LAN و همچنین ارائه سرویس های پایدار با پهنای باند بالاتر از سیستم های مبتنی بر زوج سیم مسی، استفاده از مودم های ONT یا ...
فاقد دیدگاه

معرفی فیبرنوری

فيبر‌نوری يک موج بر عايق است که در فرکانس‌های نوری کار می‌کند و معمولاً به شکل استوانه است، ظرفيت فيبر نوری به نحوه ساخت، جنس مواد تشکيل‌دهنده و پهنای طيف منبع نور آن بستگی دارد. در شکل زیر نحوه انتشار ...
یک کابل فیبر نوری از بخش‌های مختلف هسته (Core)، پوسته (Cladding)، پوشش (روکش هسته و پوسته – Coating)، روکش مقاوم (Strengthen Member) و روکش خارجی (Outer Jacket) تشکیل شده است. توجه داشته باشید که عبارت فیبر نوری را می‌توان تنها ...
همان‌طور که مطلع هستید، به دلیل رشد و نیاز روزافزون به شبکه‌های مخابراتی پهن‌باند و پرسرعت، به خصوص شبکه‌های نوری نظیر FTTX، شاهد افزایش استفاده از فیبرهای نوری هستیم. لازم به ذکر است که جدا از شبکه‌های تمام نوری FTTX، ...
1 2
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول