پچ کورد فیبرنوری سانگیگ MTP male to MTP male OM3 با روکش LSZH

تماس با کارشناسان فروش: ۴۱۳۳۵-۰۲۱

آماده ارسال
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی
نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلی
سایر مشخصات
طول موج

NONE

شرکت سازنده

سانگیگ

نوع کابل

MMF
OM3

تعداد تارفیبر

داپلکس

متراژ کابل

1
1.5
10
3
5

کانکتور دو سر

MTP M-MTP M

نوع پولیش

UPC (آبی)

جنس روکش کابل

LSZH

قطر کابل

2.0mm

نوع بوت

استاندارد

استاندارد

OM3 50/125μm

گرید فیبر

Bend Insensitive

نرخ تضعیف - طول موج

1300nm- ≤0.6 dB/km

Min Bend Radius

none

Insertion Loss

none

Return Loss

none

شرایط محیط کاری

-10°C to 70°C

نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبرنوری سانگیگ MTP male to MTP male OM3 با روکش LSZH”

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.